بازار بزرگ کارن2 تهران(لویزان)

 

دومین مجموعه از فروشگاه‌های زنجیره‌ای «بازار بزرگ کارن» با حضور چهره‌های نظامی، هنری، خبری و مردم عزیز منطقه لویزان تهران در22خرداد1399افتتاح شد.

 

آیین افتتاح دومین فروشگاه‌ زنجیره‌ای «بازار بزرگ کارن » پنجشنبه 22 خردادماه با حضور مهران رجبی هنرمند مطرح کشورمان، امیر رفیعی از مسئولان پیشین ارشد ارتش و معاون پیشین اداری و مالی وزارت دفاع، مهدی نمازی مدیرعامل مجموعه، جمعی از اصحاب رسانه و استقبال گرم مردم عزیز منطقه شمال شرق تهران (لویزان) برگزار شد.

در ابتدای این مراسم امیر رفیعی اهداف راه‌اندازی مجموعه کارن را ارائه محصولات با کیفیت، قیمت پائین‌تر نسبت به فروشگاه‌های مشابه و احترام به مشتریان و مردم برشمرد و ابراز امیدواری کرد بزودی شعبات بیشتری از این مجموعه در سراسر کشور افتتاح شود.

در ادامه مراسم مهدی نمازی مدیرعامل «بازار بزرگ کارن» با اشاره به این که این مجموعه، زیر مجموعه شرکت فردینه است که 180 قلم محصول مختلف تولید می‌کند، افزود: هدف‌مان از راه‌اندای بازار بزرگ کارن، ارائه بهترین خدمات با کمترین قیمت‌ها در قیاس با رقیبان خود در این عرصه (سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای) و مشتری مداری به بهترین شکل ممکن است.

وی با بیان اینکه خرید از فروشگاه‌ها، یکی از بهترین زمان‌های تفریح خانواده‌ها است، اضافه کرد: درحال حاضر محصولات مجموعه فردینه به کشورهای منطقه از جمله عراق، قطر، بحرین، افغانستان و … درحال صادر شده که با همان کیفیت در فروشگاه‌های کارن هم برای جلب رضایت بیشتر مردم، عرضه می‌شود.

مدیرعامل «بازار بزرگ کارن» با تشکر از امیر حیدری فرمانده محترم نیروی زمینی و امیر رفیعی، تاکید کرد: مطمئنا با برنامه‌هایی که داریم، می‌توانیم خدمات متفاوتی را به مردم ارائه دهیم که یک نمونه آن ارائه آنلاین قیمت محصولات مشابه در سایر فروشگاه‌ها است تا مشتریان با دریافت اطلاعات کامل، اقدام به خرید محصولات از فروشگاه کارن کنند.امیدواریم بتوانیم خدمات ویژه و خاصی را به مردم منطقه شیان و لویزان خصوصا خانواده محترم نیروهای ارتش ارائه دهیم.

پس از صحبتهای مهدی نمازی، چند ویژه برنامه جذاب برای حاضران اجرا شد و در نهایت با بریدن روبان، این مجموعه به‌صورت رسمی افتتاح شد. همچنین کیک افتتاح این فروشگاه توسط سردار رفیعی و مهران رجبی بریده و در میان حاضران در فروشگاه توزیع شد.

لازم بذکر است امیر حیدری فرمانده محترم نیروی زمینی با تیم همراه، ظهر پنجشنبه از «بازار بزرگ کارن» بازدید کردند.منبع :خبر گزاری تسنیم

 85

 

5555555555555555

آدرس: تهران. لویزان. خیابان شهید شعبانلو. ورودی شهرک شهید فلاحی

@hyperkaren2

العنوان

العنوان : اصفهان –الکیلومتر 25 طریق اردستان – مدینة کمشچه الصناعیة – حافظ الغربی 2 – الفرعی 1

  info (@) fardineh.com
  9831-45488760-62+
  9831-45488761+

 

النشرة الإخبارية


أدخل نتيجة مربع في
=

زيارة

اليوم
أمس
هذا الأسبوع
الأسبوع الماضي
هذا الشهر
الشهر الماضي
مجموع الزوار
419
285
2965
496507
7088
12111
503595

تابعنا